Taca drewniana – na słodycze, mięsa, itp. Do sprzedania

Taca drewniana- na słodycze, mięsa, itp. Do sprzedania

taca drewnianaTaca drewniana jest już gotowa. Dziś została ukończona taca  / patera drewniana. Po ostatnich szlifach i polerowaniu drewna wczorajszego wieczoru została na noc w kąpieli olejowej. Oczywiście olej lniany do drewna.

Dziś po wyjęciu jej z oleju została starannie przetarta i osuszona, a następnie znów zabezpieczona. Tym razem olejem – Danish Oil. Czyli mieszanką oleju lnianego z tungowym.

W związku z tym taca drewniana może służyć do bezpośredniego kontaktu ze wszystkimi produktami spożywczymi, a dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu drewna również do mięs, serów, masła, itp.

Stanie się ona zapewne ozdobą lub przedmiotem użytkowym stylowego domu. Moja praca się już skończyła, a teraz oczekuje ona na nabywcę, który kocha drewno i stylowe przedmioty z drewna.

Taca wykonana jest z drewna czereśni. W celu podkreślenia struktury drewna została opalona, a następnie oszlifowana i wypolerowana drobnym papierem ściernym.

Jutro kolejny dzień i kolejne rozpoczęte projekty do wykończenia, a nowe zostaną rozpoczęte.

Prawdopodobnie jutro zacznę robić stolik kawowy z litego pnia dębu. I mam nadzieję, że jego noga wyjdzie mi tak jakbym chciał. To będzie HIT.

Kontakt: info@hmf24.pl lub tel. 577-149-841

 

 

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *